Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Platynka - ur. w lipcu 2006

Urocza, wesoła kociczka o cikawym beżowym ubarwieniu - lubi się bawić, biegać, wariować.
Jest trochę nieufna albo raczej woli biegać i bawić się niż siedzieć na kolanach u człowieka.
W grudniu 2006 Platynka zamieszkała na Gocławiu z panem Lechem i jego rodziną.

"Pierwsze dni były ciężkie, kotek był wystraszony i chował się w najgłębszych zakamarkach za meblami. Jednak po codziennym próbach oswajania i 'zagłaskiwaniu' kotek stopniowo się ośmielał i obecnie jest już znacznie lepiej. "

"Po 10 dniach widac już korzystne zmiany w zachowaniu Platynki. Jest w znacznym stopniu rozluzniona, spokojna, ale gdy je najedzona i wyspana to lubi rozrabiac, w nocy przychodzi do naszych lozek i kladzie się "w nogach". "

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.