Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

2 kocurki
2 kocurki - czarny i biało-bury.
Kociaczki zostały odłowione na Bemowie. Karmicielka twierdziła, że są małe i nie przeżyja na parkingu, gdzie żyły. Ich matka została wysterylizowana i wypuszczona.
Koteczka bardzo szybko znalazła dom, gdzie została nazwana Łatka i wkrótce zadomowiła się. Kocurki były zdrowe i grzeczne. Ładnie załatwiały się do kuwety i nie psociły. Jednak pozostały nieufne i nie powiodły się żadne próby oswojenia ich.
Kocurki zostały wzięte pod opiekę przez miłośniczki kotów z listy internetowej Rock Cafe.
Oswojenie ich było procesem trudnym, ponieważ zostały odłowione za późno. W końcu oba koteczki znalazły bardzo dobre domy.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.