Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Losy pięknej szylkretki z białymi łapkami były dość dramatyczne. Koteczka przybłąkała się do domu z ogródkiem. Mieszkająca tam młoda kobieta dała jej schronienie i jedznie. Jednak nie trakotwała jej jako swojej kotki. Kobieta planowała wyjazd na stałe za granicę, a mimo to nie zatroszczyła się o dalszy los koteczki, ani jej sterylizację. Planowała zabranie ze sobą swoich 2 kotów. Szylkretka zaś nie była jej i dzień przed wyjazdem owej pani miała być po prostu odwieziona do schroniska.
Tydzień przed planowanym wyjazdem szylkretka urodziła 3 przepiękne kocięta (płci żeńskiej). Owa kobieta udała się w tym czasie na party, gdzie opowiadała wszystkim jak zamierza rozwiązać problem swego wyjazdu i nieswojej kotki. Na szczęście były tam osoby związane z listą RockCafe, które postanowiły niedopuścić aby domowa koteczka wraz z tygodniowymi kociętami znalazła się w schronisku. W ten sposób kotusia trafiła do ośrodka adopcyjnego.

Osoba, która zorganizowała akcje uratowania kociej rodzinki, znalazła domy dla kociąt.
(16 maja koteczka z białymi łapkami znalazła dom, a tydzień później pozostałe 2 kociaczki)
oraz wzięła koteczkę do siebie aby szukać jej domu.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.