Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Owik

Ur. w czerwcu 2003.
Owik jest dorosłym, statecznym kotem. Jest bardzo kontaktowy do człowieka, przymilny. Lubi głasanie, nadstawia brzuszek, mruczy. Jest bardzo inteligentny.
Owik został odłowiony jako ciężarna kotka do sterylizacji, która okazała się kastrowanym kocurem. Pomyłka nastąpiła wskutek tuszy Owika. Owik właściwie nie jest gruby ale jakby "szeroki w barach". Był okropnie brudny, zaniedbany, z kleszczem.
Kleszcza sama wyciągnęłam pensetą. Owik został odpchlony, odrobaczony, przebadany. Okazało się, że jest kotem zupełnie zdrowym. Tylko zęby musiał mieć oczyszczone z kamienia.

Niestety Owik w ośrodku adopcyjnym sprawia kłopoty, gdyż lubi rządzić, goni i atakuje inne koty (głownie kocice). Po kilku tygodniach w grupie sytuacja się troche unormowała i konflikty są coraz rzadsze, ale koty go nie lubią i warczą na sam jego widok.
Owik nie atakuje młodzieży kociej. Skierka spała z nim nawet w jednym koszyku.

Owik jest generalnie spokojnym zasiedzialcem. Zasiada najchętniej na wysokości i spogląda okiem władcy.

(na zdjęciach {sierpień 2007} Owik ma podrapany nosek - to jest właśnie efekt wprowadzana rządów przez Owika )

W listopadzie 2007 Owik zamieszkał z panią Dorotą.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.