Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Dyzio (Czarcik), Zula i Chrupek w nowym domu


Chrupek i Zula zadomowiły się prawie od razu. Przez pierwsze pare dni chowały się. Chrupek pierwszy przyszedł do pani Kasi na głaskanie Wrkótce dołaczyła do niego Zula i zaczęły się oba wpychać na kolana swojej pani i domagać głaskania.
Dyzio ok. 6 tygodni siedział ukryty pod kominkiem. Wychodził tylko w nocy i wtedy gdy pani Kasia była w pracy.
Dopiero po 6 tygodniach Dyzio po trochu zaczał się pokazywać. Ale wtedy już szybko lody zostały przełamane. Dyzio stał się przymilnym kotkiem, lubi głaskanie, łasi się.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.