Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Garfild

Jestem rocznym Kocurkiem rasy blizej nieokreslonej. Nazywam sie Garfild? Nie mam tez od kilku tygodni wlasciciela. Poprzedniemu chyba sie znudzilem albo przestalem podobac. Wyrzucil mnie z domu. Trafilem do piwnicy. Mieszkajace tam koty chyba mnie nie polubily, bo ciagle od nich obrywalem. W sumie nie mam do nich zalu. W piwnicy zyje sie ciezko, brakuje miejsca do spania i jedzenia. A jeszcze jeden mieszkaniec to klopot... Chcialbym, zeby ktos mnie pokochal, tym razem tak na zawsze. Jeszcze wierze, ze tak bedzie...

Kocurek wykastrowany, mruczacy, wklejajacy sie w czlowieka. Znalazł dom w listopadzie 2004.

 

garfild


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.