Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

zabawki2Bibeloty i ozdoby mieszkania

Wiszące ozdoby, leżące drobiazgi niejako zapraszają kota do zabawy. Jeden z moich kotów upodobał sobie obrazki wiszące na ścianie w miejscu gdzie mógł je dosięgnąć łapka. Podobało mi się jak potrącony obrazek bujał się w obie strony, dopóki nie spadł z rumorem.

Moja koteczka Mimbla upatrzyła sobie szafkę gdzie stały bibeloty. Największą uciechę sprawiało jej zrzucanie bibelotów w środku nocy, kiedy każdy dźwięk wydaje się wielokrotnie głośniejszy. Odniosłam wrażenie, że kotka nauczyła się w ten sposób zwracać na siebie uwagę. Kiedy chciała głaskania a ja akurat byłam zajęta, zaraz wszystkie bibeloty z szafki leżały na podłodze.

Jak rozwiązałam ten problem? Schowałam bibeloty do szafki za szybą skąd nie mogą spaść i się potłuc, i zastąpiłam je pluszowymi misiami.

Bujanie się na firankach

Małe kocięta uwielbiają bujanie się na firankach. Można im znaleźć inna ciekawą zabawę. W sklepach ze sznurami i linami można kupić grubą linę a następnie przymocować ją do sufitu.  Wspinanie i huśtanie na niej to wspaniała zabawa.

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.